Solo Scientific Calculator 1.1.3 (Android)

Solo Scientific Calculator

Solo Scientific Calculator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Solo Scientific Calculator, karışık, detaylı ve bilimsel işlemleri yapabilmenizi sağlayan kullanımı kolay bir Android hesap makinesi uygulaması.

Solo Scientific Calculator, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz en gelişmiş ve detaylı bilimsel hesap makinesi uygulaması. Sunmuş olduğu özellikler ve fonksiyonlar dışında tasarımı ile ön plana çıkan uygulama, farklı renkler ile kişiselleştirilebildiğinden dolayı oldukça ilgi görüyor.

Yapacağınız tüm işlemleri geçmiş olarak kaydeden Solo Scientific Calculator, böylece daha önce yaptığınız işlemleri tekrar yapacağınızda ya da kontrol etmek istediğinizde hemen geri dönmenizi sağlıyor.

Birim dönüştürme, yüzdelik işlemleri, trigonometri, fonksiyonlar, logaritma, dereceler, dakikalar vb. gibi farklı ve işe yarayan işlemlerin hepsini yapabilmenizi sağlayan uygulamanın kullanımı da oldukça rahat ve keyifli.

Sadde tasarımı içerisinde büyük tuşlar ile geliştirilen uygulama, rakamları ya da diğer değerleri kolayca dokunarak girmenizi sağlıyor.

Matematiğin basit işlemlerinden en karmaşık işlemlerine kadar istediğiniz her şeyi sunan uygulama, hesap makinesi ihtiyacı duyan Android mobil cihaz sahipleri tarafındna ücretsiz olarak indirilip kullanılabiliyor.

Özellikle öğrencilerin ve çalışan kişilerin işine yarayacak uygulamaya mutlaka göz atmalısınız.

YORUMLAR