Sony's Concept for Android

Sony's Concept for Android
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sony's Concept for Android, Sony'nin Android 6.0 Marshmallow güncellemesini sorunsuz sunmak adına hazırladığı test uygulaması.

Sony's Concept for Android, Sony’nin ilk etapta Xperia Z3 ve Z3 Compact kullanıcılarına açtığı Android 6.0 Marshmallow test uygulaması. Yazılım güncellemelerini herkesten önce almak isteyen kullanıcılara özel hazırlanan uygulama ücretsiz olarak sunuluyor ancak bell şartlar aranıyor.

Sony’nin yurt dışındaki kullanıcılarına sunduğu Android 6.0 test uygulaması aslında Microsoft’un Windows 10 işletim sisteminde açtığı Insider programına oldukça benziyor. Test programına katılmak isteyen kullanıcılar kısa süreli bir üyelik işleminin ardından son işletim sistemiyle gelen en yeni özellikleri herkesten önce kullanma şansına erişiyor. En yeni özelliklerin bulunduğu ancak stabil olmayan hızlı güncellemelerin yanında daha kararlı çalışan ancak nihai kullanıcıların karşısına çıkarılacak kadar da stabil çalışmayan güncellemeler sunuluyor. Windows Insider programında olduğu gibi kullanıcılar dilediklerini seçebiliyor.

Sony’nin Android 6.0 Marshmallow güncellemesini en az sorunla sunmak adına hazırladığı test uygulamada her hafta bir güncelleme yayınlanıyor ve karşılaşılan hatalar doğrudan moderatör ve mühendislere bildirilebiliyor.

Geliştirici topluluğunun bir parçası olabilmeniz için Sony Xperia Z3 veya Z3 Compact sahibi olmanız yeterli olmuyor. Aynı zamanda yurt dışında ikamet etmeniz gerekiyor. Bunların yanında yaşınızı ve ne kadar deneyimli bir kullanıcı olduğunuzu belirtiyorsunuz.

YORUMLAR