SOR'UN

SOR'UN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SOR'UN uygulaması sayesinde Android mobil cihazlarınızdan kolayca şirketlerin müşteri temsilcilerine mesajla ulaşabiliyorsunuz.

SOR'UN uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının, günlük hayatta şirketler ve hizmetleri hakkında yaşadıkları sorunların üstesinden kolayca gelebilmelerini sağlayan ücretsiz iletişim uygulamaları arasında yer alıyor ve oldukça basit bir kullanıma sahip diyebilirim. Uygulamayı kullandığınızda veritabanında bulunan tüm şirketlerin temsilcilerine hemen ulaşabiliyorsunuz ve daha sonra gerekli şikayet ya da bilgi talebinize cevaplar alabiliyorsunuz.

Oldukça sade bir arayüzle gelen uygulamada çok fazla detay mevcut değil fakat şirketler, şirketlere soracağınız sorunun kategorisini seçme ve mesaj yazma ekranı gibi gerekli olan tüm opsiyonlar sunuluyorlar. Uygulama sayesinde çağrı merkezinde sıra beklemek, uzun görüşmeler gerçekleştirmek gibi sorunların üstesinden gelebiliyor, mesajla sorunuzu ilettikten sonra gelecek cevabı telefonla çok uğraşmadan bekleyebiliyorsunuz.

Fakat uygulamayı aktif bir şekilde kullanabilmek için internet bağlantınızın aktif olması gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. Uygulama içerisinde kota harcayacak pek bir işlev olmadığından dolayı 3G bağlantı da yeterli olacaktır ve sorunsuzca soru ve cevaplarınızı gönderme imkanı doğacaktır.

Her ne kadar tüm Türkiye'deki şirketler uygulamada yer almasa da sık sık işimizin düştüğü şirketler dahil edildikleri için bu büyük firmaların temsilcilerine erişirken bir sorun yaşayacağınızı da sanmıyorum. Denemeden geçmemeniz gereken alternatif çağrı merkezi uygulamaları arasında yer alıyor.

YORUMLAR