SoS Game (Android)

SoS Game

SoS Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SoS Game, arkadaş grupları arasında oynanan popüler SOS oyununun başarılı bir mobil versiyonu.

SoS Game veya Türkçe adıyla SoS Oyunu, hemen hemen herkesin hayatında en az bir kere bile olsa oynadığı SoS oyununun başarılı bir mobil versiyonu. Oyun her ne kadar popüler olsa bile yine de ne tarz dinamikler üzerine olduğunu kısaca açıklayalım.

Oyun iki kişi tarafından oynanıyor ve her oyuncuya ayrı renk atanıyor. Mavi ve kırmızı olmak üzere iki farklı renk var. Oyuncular sırayla S ve O harflerini tabloda yer alan karelerin içerisine yerleştiriyor ve bu şekilde devam ederek SOS kelimesini tamamlamaya çalışıyor.

Tahmin ettiğiniz gibi en fazla SOS kelimesi oluşturan taraf en fazla puanı topluyor. Oyun sırayla oynandığı için koyduğumuz her harfi dikkatli bir şekilde yerleştirmeliyiz yoksa karşı tarafın avantaj olarak kullanabileceği bir hamle yapabiliriz. Tabloya harfleri yatay, dikey veya çapraz olarak yerleştirebiliyoruz.

Genel olarak SoS Game, kalem kağıtla oynadığımız versiyonunu aratmıyor. Eğer bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız SoS Game mutlaka denemeniz gereken seçenekler arasında yer almalı.

YORUMLAR