Soul Movie 8.4.8 (Android)

Soul Movie

Soul Movie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soul Movie, Android cihazlarınızda altyazılı video izlemenize olanak tanıyan güzel bir uygulamadır.

Soul Movie, akıllı cihazında altyazılı video izlemek isteyenlerin hoşuna gidecek özelliklere sahip bir video izleme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde kullanabileceğiniz uygulama sayesinde gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra izleyeceğiniz videoları çok basit bir şekilde altyazılı izleyebileceksiniz.

Basit video uygulamarı her zaman ilgimi çekmeyi başarmıştır. Soul Movie uygulaması da bunlardan biri diyebilirim. Mobil platformlar gelişmeye başladığından beri altyazılı video izlemenin hasretini ne kadar çektiğimizi bilirsiniz. Bazen kendinizi hiç geliştiremediğiniz bir dilde karşınıza çıkan videoları izlemeniz gerekebilir. Hazır İngilizce veya Türkçe altyazısı varsa izlemek çoğu zaman zahmetli bir iş olacaktır. Soul Movie bu sorunu ortadan kaldırıyor ve altyazısı bulunan videoları kolaylıkla izlemenize olanak tanıyor.

Uygulamanın özellikleri sizin ihtiyaçlarınıza göre tatmin edebilir veya etmeyebilir. Öncelikle bunu kabul etmelisiniz. Zira üçüncü parti bir uygulama kullanıyor olacaksınız. Ben size kısaca özelliklerinden bahsedeceğim. Soul Movie uygulaması SMI, SRT, SBV ve ASS/SSA altyazı dosyalarını destekliyor. Yani bir video izleyeceksiniz bu video'nun biraz önce saydığım formatta altyazısı olması gerekiyor. Mesela güzel bir TED konuşması yakaladınız ve izlemek için can atıyorsunuz. /sdcard/TED.mp4 tarzında bir uzantısı varsa altyazınız da /sdcard/TED.smi şeklinde olmalı. Bunun ayarını kendiniz yapabilirsiniz. Uygulamanın ayrıca ayarlar kısmından da kendinize göre kişiselleştirme olanağınız bulunuyor.

Altyazı boyutu, pozisyonu, ses kontrolü ve parlaklık ayarları gibi işinize yarayacak pek çok ayarı bulunan Soul Movie uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Dediğim gibi, buna benzer uygulamalar piyasada yoğunluk gösteriyor ve ihtiyacınıza yönelik olup olmadığı tamamen sizin tercihinize kalmış. Eğer özellikleri sizi tatmin edecekse indirmenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR