SoulCraft 2 1.0.1 (Android)
SoulCraft 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,049

  • Üretici

    MobileBits GmbH

SoulCraft 2 yüksek kalite sunan bir aksiyon-rol yapma oyunudur

SoulCraft 2 ilk oyunu ile büyük başarı kazanan SoulCraft serisinin yeni oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz SoulCraft 2'de hikaye ilk oyunun kaldığı yerden devam ediyor. Hatırlanacağı üzere ilk oyunda insanlar ölümsüzlüğü keşfetmenin sınırına gelmişlerdi. Dünyanın düzenini ve doğal dengeyi değiştirecek bu durumu önlemek için şeytanlar ve melekler iş birliği yaparak kıyameti getirerek dünyaya adım atmışlardı. Bu sayede insanları durdurmaya çalışmışlardı. SoulCraft 2'de ise melekleri kontrol ederek dünyayı cehennem ordularının istilasından kurtarmaya çalışıyoruz.

SoulCraft 2'de göze çarpan ilk yenilik artık bize 7 farklı meleketen birini seçme imkanı verilmesi. Farklı yeteneklere sahip olan bu meleklerden bazıları yakın dövüşte ve silah kullanmada usta iken bazıları büyülerde ve mesafeli savaşta usta. Bu sayede farklı kahramanlar oyunculara farklı oyun yapısı sunuyor.

SoulCraft 2'nin dikkat çeken bir diğer yeni özelliği oyunun çoklu oyuncu moduna yer vermesi. Artık oyunda internet üzerinden diğer oyuncularla savaşabilmekteyiz. Güzel grafikleri ve zengin içeriğiyle öne çıkan SoulCraft 2 kaçırmamanız gereken bir mobil oyun.

YORUMLAR