Soulless Night

Soulless Night
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soulless Night oldukça yaratıcı bulmacaları içerisinde barındıran bir macera oyunudur

Soulless Night kendine has bir atmosfere ve kaliteli bir hikayeye sahip olan bir mobil bulmaca oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir macera oyunu olan Soulless Night'ta Lusca adlı kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. Kahramanımız Lusca oyunda çalınan ruhunun peşine düşüyor ve ruhunu geri almaya çalışıyor. Bu iş için çalınan masum ruhların hapsolduğu kabuslar diyarına yolculuk yapan Lusca labirentler içerisinden ilerleyerek ipuçlarını toplamalı ve önüne çıkan tehlikeli engelleri aşmalıdır. Bize düşen görev ise Lusca'ya eşlik etmek ve ipuçlarını toplayarak kayıp ruhunu geri almasına yardımcı olmak.

Soulless Night'ta karşımıza zihinimizi çalıştırmamızı gerektirecek birçok farklı bulmaca çıkıyor. Yaratıcı bir şekilde tasarlanmış olan bu bulmacaları çözmek için ise etraftan farklı eşyaları toplayarak birleştirmemiz ve bulmacadaki yerlerine yerleştirmemiz gerekebiliyor. Karşımıza çıkan engelleri aşarak oyunda adım adım ilerliyoruz.

Soulless Night özel bir havaya sahip 2 boyutlu grafiklere sahip. Çizgi roman tadındaki gafikler başarılı bir iş çıkarıyor ve oyunun atmosferini tamamlıyor. Benzer şekilde oyun müzikleri ve ses efektleri de oyunun atmosferini güçlendiriyor.

Basit kontrollere sahip olan Soulless Night eğer yaratıcı bulmaca oyunlarını seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir mobil oyun.