SoundHUD

SoundHUD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SoundHUD uygulamasıyla Android cihazlarınızı gerçek sessiz moduna sokabiliyorsunuz.

SoundHUD uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının Android 5.0 Lollipop ile birlikte gelen ses kontrolü sorunlarından kurtulabilmeleri için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Özellikle gerçekten cihazı sessize alma yeteneğinin bu yeni Android sürümünde yer almamasından kaynaklanan problemler pek çok kullanıcıyı rahatsız ediyor ve SoundHUD ile birlikte bu sorun da ortadan kalkıyor.

Uygulamanın kolay kullanımının yanında özelleştirilebilir bir yapıya sahip olması sayesinde kullanırken hiç bir sıkıntı yaşamadan istediğiniz gibi ses ayarlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. En çok dikkat çeken yanının ise Lollipop'ta karşımıza çıkan hem sesi hem titreşimi kapatamama probleminin üstesinden gelerek Android cihazlarda gerçek bir sessizlik kontrolüne imkan tanıması.

Ses ayarlama butonlarının ve menülerinin kullanıcı tercihlerine göre kişiselleştirilebilmesine de imkan tanıyan SoundHUD, böylelikle ihtiyaç duymadığınız ses araçlarının gözünüzün önünden kaldırılmasına imkan tanırken renk ayarları bölümünden de istediğiniz renk takımını kullanmanıza izin veriyor.

Herhangi bir root yetkisi gerektirmeden tüm işlemleri gerçekleştirebilmesi ise piyasadaki pek çok benzer ses ayarlama uygulamasından bir adım ileri geçmesini sağlıyor. Eğer mobil cihazınızın ses yönetimi araçlarını yeterli bulmuyor ve daha fazlasını istiyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR