Sözcü 1.0 (Android)

Sözcü

1.0
Sözcü
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sözcü uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan Sözcü gazetesini okuyabiliyorsunuz.

Sözcü uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak ülkemizde oldukça popüler olan gazetelerden Sözcü'yü mobil cihazlarınızdan kolayca takip etmeniz için hazırlanmış resmi bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Ücretsiz olarak sunulan ve oldukça kolay kullanılır bir arayüze sahip olan uygulama, hızlı ve verimli bir şekilde çalışabildiği için en son sayılara ulaşmakta bir sorun yaşayacağınızı da sanmıyorum.

Uygulamanın sol menüsünde yer alan seçenekleri kullanarak hem o günkü basım gazeteye ulaşabiliyor, hem de dilerseniz ekler bölümünden gazetenin yanında verilen tüm ekleri inceleyebiliyorsunuz. Bunun yanında eski sayılara erişmek isteyen kullanıcılar için de Arşiv bölümü uygulamada mevcut.

Eğer Sözcü gazetesinin bir sayısını beğendiyseniz ve daha sonra yeniden okumak istiyorsanız, kaydedilenler bölümünü de kullanabiliyor, böylece favorilerinizde saklayabiliyorsunuz. Tabii ki Sözcü'nün web sitesine gitmek için de gereken butonlar ile sosyal medya hesapları da uygulamada yer alıyor.

Çeşitli okuma ayarlarını yapmanıza müsaade eden Sözcü uygulaması, çalışması esnasında internet bağlantısı gerektiriyor ancak çok fazla kota harcamadığı için 3G üzerinde de sıkıntı yaşatacağını sanmıyorum. Eğer sık sık günlük haberleri takip etmeyi seviyor ancak gazete satın almak istemiyorsanız göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR