Sözlük Plus

Sözlük Plus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sözlük Plus ile ilginizi çeken ve paylaşmak istediğiniz her şeyi sizinle aynı zevklere sahip kişiler ile başlıklar açarak paylaşabiliyorsunuz.

Sözlük Plus, ilk başta bir sözlük uygulaması gibi gelmesine rağmen aslında bir sosyal sözlük uygulaması. Sizinle aynı zevklere sahip kişiler ile buluşarak başlıklar açıyor ve hoşunuza giden her şeyi paylaşabiliyorsunuz. Sadece başlık açarak değil, aynı zamanda açılan başlıklara da katılabiliyorsunuz.

Ekşisözlük yada Uludağ sözlüğü hemen hemen tüm internet kullanıcıları bilir. Bu uygulama da o sözlüklerin mobil uygulama hali gibi. Fakat yeni olduğu için katılım ve kullanıcı sayısı onlara göre yok denecek kadar az. Tutması durumunda ise gerçekten eğlenceli bir ortam oluşabilir.

Keyifli vakit geçirmek ve boş vakitlerinizi değerlendirmek için iyi alternatif olan Sözlük Plus üzerinde kendi hesabınızı oluşturarak aynı renk ve zevklere sahip olduğunuz diğer kişilerin ilgi odağı olabiliyorsunuz. Eğer komik ve ilgi çekici içerikler paylaşırsanız sözlük üzerindeki popüleriteniz de yavaş yavaş artacaktır.

Sözlüklerde vakit geçirmekten hoşlanıyorsunuz, Android platformu için geliştirilen Sözlük Plus'ı ücretsiz olarak indirip bir göz atmanızda fayda var.

YORUMLAR