Space Bounties Inc. 1.5 (Android)

Space Bounties Inc.

1.5
Space Bounties Inc.
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Space Bounties Inc. Android cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir strateji oyunudur. İçerisinde aynı zamanda rol yapma oyunu öğeleri de barındıran oyun tekrar oynanabilirliği yüksek olması sebebiyle uzun süre siiz meşgul edebilecek oyunlardan bir tanesi.

Sizi alıp eski zamanlara götürecek ve nostalji yaptıracak bir oyun olan Space Bounties, piksel art grafikleri ve retro tarz müzikleri ile dikkat çekiyor diyebilirim. Geleceği ve geçmişi bir araya getiren oyun, ileriki bir zamanda geçiyor.

Space Bounties, adından da anlaşılabileceği gibi ödül avcılarının hikayesini konu ediyor. Yukarıda da söylediğim gibi gelecekte geçen bir oyun olan Space Bounties de ne zaman uzay korsanları, uzay mafyası, yok olan gezegenler ortaya çıkarsa, bu ödül avcılarına başvuruluyor.

Ödül avcısı dediğimiz kavramı da aslında belli bir para karşılığında verilen görevi yerine getirip gerekli kötü adamları yakalayan bir grup paralı asker gibi düşünebilirsiniz. Yani oyunda ödül avcıları ile size verilen görevleri tamamlıyorsunuz.

Oyunun en önemli özelliği ise her oyunun rastgele üretilmesi diyebilirim. Yani her yeni oyuna başladığınızda bütün içerik random olarak çıkarılıyor, bu sayede her oyun benzersiz ve kendine özgü oluyor.

Uzaylılar, sayborglar, mutantlar ve androidlerin de içlerinde bulunduğu 132 benzersiz karakterin yer aldığı oyunda, her yeni oyun farklı ödül avcıları va kaçaklar ile yaratılıyor. Yani her oyunda karakterlerinizin özellikleri, sağlıkları, silahları ve yetenekleri farklı oluyor.

Bununla birlikte görevleriniz boyunda ekipmanları satın alıp satabiliyor, gittiğiniz yerlerde bulduklarınızı yağmalayabiliyor, karakterlerin özelliklerini, silah ve ekipmanların özelliklerini yükseltebiliyorsunuz.

Oyunun savaş sistemi ise sıra tabanlı, bu da size esnek bir oyun yapısı sunuyor. Yine oyunda 3 farklı zorluk seviyesi bulunuyor. Ayrıca oyun esnasında, savaş sırasında bile, oyunu kaydedip daha sonra devam etme şansına sahipsiniz.

Etkileyici ve farklı bir oyun olan Space Bounties Inc.'i herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR