Space Chicks 1.0.4 (Android)

Space Chicks

Space Chicks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Space Chicks, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir koşu oyunudur.

Space Chicks, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz farklı ve orijinal bir sonsuz koşu oyunudur. Uzayda geçen oyunda ilerledikçe mahsur kalmış kızları da kurtarmaya çalışıyorsunuz.

Pek çok başarılı arcade tarzda oyunun yapımcısı Crescent Moon firması tarafından geliştirilmiş olan Space Chicks'i Little Galaxy ile Jetpack Joyride birleşimi bir oyun olarak tanımlarsak çok da yanlış olmaz diye düşünüyorum.

Son zamanlarda gördüğüm ve oynadığım en eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyun olan Space Chicks de amacınız gezegenler arasında zıplayarak ilerlemek ve yolunuzda karşılaştığınız kızları yanınıza alarak onları kurtarmak.

Kızları kurtarmak için ilerledikçe karşınıza çıkan uzay gemilerine onları bindirmeniz gerekiyor. Fakat bu o kadar kolay değil çünkü yolda karşınıza pek çok engel çıkıyor. Gezegenlerden çıkan zehirli dumanlar ile uzaylı yaratıklar bunlardan sadece ikisi.

Oyunda ilerlerken aynı zamanda yolunuzun üzerindeki altınları da toplamanız gerekiyor. Daha sonra bu altınlarla çeşitli güçlendiriciler satın alabiliyorsunuz. Ayrıca yine oyunda gezegenler arasında zıplamak dışında bir de uzay gemisi sürme kısmı var.

Oyunun kontrolleri de gayet basit diyebilirim. Bir gezegenden diğerine zıplamak için yapmanız gereken doğru zamanda ekrana dokunmak. Hangi gezegene atlamak istiyorsanız karakteriniz o tarafa doğru bakarken dokunmanız gerekiyor. Uzay gemisini kontrol ederken de parmağınızı basılı tutarak havada kalmasını sağlıyorsunuz.

Bununla birlikte sevimli tarzdaki grafikleri ve eğlenceli müzik ve ses efektleri de oyuna daha bir neşeli hava katmış diyebilirim. Siz de farklı ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız Space Chicks'i denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

YORUMLAR