Space Defence 1.2 (Android)

Space Defence

1.2
Space Defence
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Space Defence, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir kale savunma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Space Defence, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir uzay savunma oyunu olarak dikkat çekiyor. Uzayda geçen oyunda görev bölgenizi korumanız gerekiyor.

Uzayın derinliklerinde geçen Space Defence oyununda düşman ataklarına karşı görev bölgenizi korumanız gerekiyor. Sınırlı kaynakları kullanarak binalarınızı yükseltmeli, stratejik bölgelere kuleler yerleştirmeli ve düşman gemilerine karşı mücadele etmelisiniz. Oldukça eğlenceli ve bir o kadar da zorlu olan Space Defence'da çok eğleneceğiniz kesin. Zorlu düşmanlara karşı mücadele etmeli ve bölümler arasında ilerlemelisiniz. Birbirinden zorlu 4 bölüm ve onlarca düşmanın yer aldığı Space Defence sizleri bekliyor. Uzay oyunlarından hoşlanan biriyseniz Space Defence tam size göre. Kolay oynanışı, farklı kuleleri ve basit arayüzü ile Space Defence'sı mutlaka denemelisiniz.

Space Defence oyununu Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR