Space Drill (Android)

Space Drill

Space Drill
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Space Drill kolay bir şekilde oynayabileceğiniz bir mobil beceri oyunudur

Space Drill eğer vakit öldürmek için kolay bir şekilde oynayabileceğiniz bir mobil oyun arıyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Space Drill'de uzayın derinliklerinde geçen bir hikaye konu alınıyor. Oyunda savaş halinde 2 farklı uzay istasyonu mevcut. Bu savaşan taraflardan birine dahil olduğumuz oyunda temel amacımız düşmanımız olan uzay istasyonuna sızmak ve uzay istasyonunun çekirdeğini parçalamak. Bu iş için dev uzay matkabımıza atlıyoruz. Dev matkabı yöneterek uzay istasyonunda adım adım ilerliyoruz ve kalın zırhı delerek çekirdeğe doğru ilerliyoruz.

Space Drill'de karşımıza farklı engeller çıkmakta. Bir şerit üzerinde hareket eden ve matkabımızın parçalayamadığı sert bloklar gibi engeller matkabımızın yok olmasına neden olabiliyor. Oyunda matkabımızın ısı seviyesine dikkat etmemiz gerekmekte. Eğer matkabımız çok ısınırsa parçalanıyor ve oyun sonlanıyor. Karşımıza çıkan engelleri matkabımızı sağa veya sola yönlendirerek aşabiliyoruz. Uzay istasyonunun çekirdeğine yaklaştıkça oyun daha da hızlanıyor ve daha heyecanlı hale geliyor.Yolumujz üstündeki bonusları toplayarak geçici olarak süper güce erişebiliyoruz ve önümüze ne çıkarsa parçalayabiliyoruz.

Space Drill retro tarzda grafiklerle donatılmış bir oyun.