Space Racing 2 1.1.0 (Android)

Space Racing 2

Space Racing 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Space Racing 2, kaliteli grafikler sunan uzay yarış oyunu.

Space Racing 2, Android cihazlarınızda uzay oyunlarına yer veriyorsanız kaçırmamanız gereken yapımlardan biri diyebilirim. Mobil platformun sınırlarını zorlayan grafik ve ekran başına kilitleyen ses – görsel efektlerle süslenmiş bir uzay yarışı oyunundan bahsediyorum.

Bizleri 22. yüzyıla götüren yapımda yer çekimine karşı koyan uzay aracı pilotunun yerin geçiyor ve kariyer yarışıyla hızlı bir başlangıç yapıyoruz. Süre bazlı belli bir hedefe ulaşmayı gerektiren kariyer yarışı haricinde meydan okumalara katılabiliyor, dünya genelinde oyuncularla online etkinliklerde etkileyici performansımızı gösteriyoruz. Sonunda ödül kazandıran modların hepsini ücretsiz olarak deneyebiliyoruz.

Oyunun içerisine giriş yapacak olursak; Uzay gemimizin kontrolünü butonlar yerine elimizle sağlıyoruz. İvmeölçer kontrol sisteminin tercih edilmesi gerçekten bir uzay aracı yönetiyormuş hissi uyandırıyor. Kontrollerden bahsetmişken ekranın köşe noktalarında da aniden hızlanma, düşman uzay gemilere kilitlenme gibi yardımcılar yer alıyor. Sol üst köşede de harita bulunuyor ki buraya bakmadan oynayacağınıza eminim. Aynı yerde süremizi de görebiliyoruz.

YORUMLAR