Spanish Verbs 1.2 (Android)

Spanish Verbs

1.2
Spanish Verbs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spanish Verbs İspanyolca fill çekimlerine yer veren bir mobil uygulamadır.

Spanish Verbs eğer İspanyolca öğreniyorsanız oldukça işinize yarayabilecek mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir İspanyolca fiil çekimleri uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir fiil çekimi uygulaması olan Spanish Verbs aynı zamanda fiiller için kullanabileceğiniz bir İngilizce - İspanyolca sözlük olarak da iş görebiliyor. Bir yabancı dil öğrenirken en büyük sıkıntılarınızdan biri fiilerin çekimlerini nasıl yapacağınızı bilememektir. İspanyolca bu konuda bir hayli karışık bir dil. Düzenli fiillerin yanısıra düzensiz fiilerin çekimlerine yer veren Spanish Verbs sayesinde ne zaman ihtiyaç duyarsanız kullanmak istediğiniz fiilin çekimine ulaşabiliyorsunuz.

Spanish Verbs uygulaması sadece tek bir zaman kipinde değil bütün zaman kiplerinde size İspanyolca fiillerin çekimlerini sunabilmekte. Uygulamanın arama özelliğinden faydalanarak fiil kökünü (Örnek olarka "vivir" kökü) arama kutusuna yazıyorsunuz ve sonrasında fiil çekimlerini listeleyebiliyorsunuz.

Uygulamayı internet bağlantınız olmadan kullanabiliyorsunuz, bu da onu yurt dışı seyahatlerinizde kullanmak için ideal bir uygulama yapıyor.

YORUMLAR