Speaker Booster 1.3.6 (Android)

Speaker Booster

Speaker Booster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Speaker Booster ile Android cihazınızdan çıkan bütün sesleri arttırabilirsiniz

Speaker Booster kullanıcılara arama sesi yükseltme ve kulaklık ve hoparlör sesi arttırma gibi konularda yardımcı olan ücretsiz bir Android ses arttırma uygulamasıdır.

Android cihazlarımızı kullanırken kimi durumlarda aramalar esnasında karşı taraftan gelen sesler veya hoparlörden çıkan sesler yeterli olmayabiliyor. Bulunduğumuz ortamdaki gürültü duymamızı zorlaştırabiliyor. Bunun yanında telefonlarımızda oluşam arızalar veya telefonun kendi yapısından dolayı ses genel olarak düşük çıkabiliyor.

İşte Speaker Booster bu tip durumlarda kullanabileceğiniz bir hoparlör güçlendirme uygulamasıdır. Hem kulaklıklar hem de dahili hoparlörler için işe yarayan uygulama benzerlerinden farklı olarak kullandığı özel algoritma sayesinde Android cihazınızın ekolayzırını değiştiriyor ve Android cihazınızın daha yüksek ses vermesini sağlıyor.

Speaker Booster toplamda size yüzde 15 ile 30 arasında ses yükselmesi sağlayabilmekte. Uygulama hem müzik çalma gibi multimedya işlemlerinde, hem zil sesleri ve bildirimler gibi sistem seslerinde hem de çağrılarda sonuç vermektedir. Uygulama aracılığıyla ses yükselmesi sağlamak oldukça kolay. Sadece uygulamayı açıp Boost tuşuna dokunmanız yeterlidir. 

Not: Speaker Booster reklam destekli bir uygulama olduğu için beraberinde reklam amaçlı ek kısayollar ve benzeri içerikler telefonunuza yüklenmektedir.