SpeakerPhone Ex

SpeakerPhone Ex
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SpeakerPhone Ex uygulaması ile Android cihazlarınıza gelen çağrıları otomatik olarak yanıtlamaya başlayın.

SpeakerPhone Ex uygulaması, Android akıllı telefonlarınıza gelen çağrılara çok daha kolay ve otomatik bir şekilde yanıt verebilmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama olarak yayınlanmış durumda. Ücretsiz olmasına karşın satın alma seçeneklerinde bir pro sürüm de barındıran uygulama, bu sürümle birlikte biraz daha fazla yeteneği kullanıcılara sunuyor ancak bu ek özelliklerin illa ki sahip olunması gereken özellikler olmadıklarını da belirtmek gerek.

Oldukça kolay kullanılır bir arayüze ve ayarlara sahip olan uygulama, Android'iniz çalmaya başladığında onu yerinden almanız ve daha sonra kulağınıza götürmenizle birlikte otomatik olarak çağrıyı cevaplıyor. Böylece herhangi bir butona basmadan direkt olarak çağrıları cevaplayabiliyor, çok sık görüşme yapıyorsanız cevap verme zahmetinden sizi kurtarıyor.

Bunun yanında görüşme esnasında cihazınızı yüzünüzden uzaklaştırmanız halinde hoparlörleri de açabilen SpeakerPhone Ex, kullanıcıların görüşmelerini en kolay yoldan gerçekleştirmeleri için tüm olanakları sunuyor. Fakat bu özelliklerin verimli bir şekilde çalışması için Android cihazınızda yakınlık sensörünün ve tercihen ışık sensörünün olması gerektiğini unutmayın. Bu sensörler olmadan doğru bir şekilde kullanım mümkün olmayacaktır.

Pro sürümle eklenen bazı özellikler ise şu şekilde:

  • Daha ince ayarlamalar
  • Gelişmiş uyarı seçenekleri
  • Otomatik aktivasyon ve deaktivasyon
  • Otomatik açma seçenekleri

Eğer gelen çağrılarınızı daha iyi bir şekilde yönetmek istiyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gereken araçlar arasında olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR