Speed Car Fast Racing

Speed Car Fast Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yarış oyunundan çok koşu oyunlarını andıran dinamiklere sahip olan Speed Car Fast Racing'te mümkün olduğunca ileri gitmeye çalışıyoruz.

Speed Car Fast Racing ücretsiz olarak sunulan bir yarış oyunu. Fakat bu oyunda herhangi bir yarış oyunu dinamiklerinden ziyade koşu oyunu atmosferi hakim. Yolun ortasına yerleştirilmiş paraları toplamaya ve önümüze çıkan engellerden kaçmaya çalışıyoruz. Yol dümdüz ilerliyor ve bize çok fazla yapacak şey düşmüyor. Tek görevimiz şerit değiştirip en uzağa gidebilmek.

Oyunun grafikleri ise "eh işte" denebilecek düzeyde. En iyisi değil fakat daha kötü örneklerine de rastlamıyor değiliz. Oyunda sanıyoruz ki telif haklarından ötürü Lamborghini'nin mutasyona uğratılmış tuhaf bir modelini kullanıyoruz. Ekranın alt kısmında hız göstergesi, yukarısında ise can ve süre bilgileri sunuluyor. Yolda toplamamız gereken başka şeyler de var. Örneğin mıknatısı alırsak tüm paralar otomatik olarak aracımıza çekiliyor.

Çok iyi olmasa da ortalama bir kaliteye sahip olan oyunu tüm araba yarışlarından hoşlanan ziyaretçilerimize tavsiye ediyorum. Ücretsiz sunuluyor, denemekten zarar çıkmaz!

YORUMLAR