Speed Car Racing 3D New 2014

Speed Car Racing 3D New 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Speed Car Racing 3D New 2014 ücretsiz olarak oynayabileceğiniz hız odaklı bir araba kullanma oyunudur.

Speed Car Racing 3D New 2014, her ne kadar isimden puan kaybetse de, sahip olduğu özelliklerle bu puanları geri topluyor ve karşımıza ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en keyifli Android yarış oyunlarından bir tanesi olarak çıkıyor.

Oyunda kalabalık şehir sokaklarında hız denemeleri yapan bir arabayı kontrol ediyoruz. Sonsuz koşu oyunu gibi bir atmosfere sahip olan oyunda yolumuzda çıkan engellerden sıyrılmalı ve sokaklara serpiştirilmiş olan paraları toplamalıyız. Topladığımız paralarla aracımız üzerinde değişiklikler yapabiliyoruz. Satın alabileceğimiz parçalar arasında, hızlandırıcılar, drift özellikleri ve nos gibi işleyen çeşitli seçenekler mevcut.

Her ne kadar keyifli bir deneyim sunsa da oyunda her şey mükemmel değil. Örneğin grafikler biraz daha geliştirilmeli. Yuvarlak olması gereken paralar köşeli tasarlanmış ve buna ek olarak çevre modellemeleri de pek iyi sayılmaz.

Tüm bu eksiklerin birkaç güncellemeyle giderilebileceği düşüncesindeyim. Eğer siz de hızı ve aksiyonu bir arada yaşamak istiyorsanız Speed Car Racing 3D New 2014’ü mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR