Speed Moto 2

Speed Moto 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Speed Moto 2, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en heyecanlı ve eğlenceli motor yarışı oyunlarından bir tanesidir.

Speed Moto 2, yüksek güçteki motorlar ile yarışlara girerek adrenalin seviyenizi arttırabileceğiniz heyecanlı ve eğlenceli bir yarış oyunudur. Eğer motor yarışı oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız bu oyunu kesinlikle indirerek denemeniz gerekiyor.

Oyunda seçebileceğiniz 6 farklı motor bulunuyor. Bu motorlardan birini seçerek 5 farklı ligde bulunan 12'şer etkinliğin her birine katılabilirsiniz. Gerçekçi oyun yapısı olmasına rağmen oyunun grafikleri çok iyi değil. Fakat ücretsiz bir oyuna göre fazlasıyla kaliteli diyebilirim.

4 farklı oyun modunda ister serbest yarışabilir, ister rakiplerinizle rekabete girebilir ve isterseniz drag yapabilirsiniz. Oyunun kontrol mekanizması da oldukça rahat. Oynarken herhangi bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum. Fakat ilk başladığınızda belirli bir alışma süresi boyunca serbest yarış modunda oynamanızı öneririm. Ayrıca motorunuzu mobil cihazınızı sağa yada sola döndürerek kontrol ediyorsunuz.

En heyecanlı yarış oyunlarından bir tanesi olan Speed Moto 2'yi Android teleofon ve tabletlerinize indirerek ücretsiz olarak istediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

YORUMLAR