Speed Night 3 1.0.3 (Android)

Speed Night 3

Speed Night 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Speed Night 3 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunu

Speed Night 3 eğer mobil cihazınız üzerinde klasik bir yarış tecrübesi yaşamak isterseniz oynamaktan ketif alabileceğiniz bir yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Speed Night 3'da gece düzenlenen yarışlara katılarak en hızlı yarışçı olmaya ve bitiş çizgisini ilk geçen araba olmaya çalışıyoruz. Bu iş için keskin virajlara sahip yarış pistlerinde son sürat ilerlememiz ve rakiplerimizi geçmemiz gerekiyor.

Speed Night 3 bize farklı hava şartlarında yarışma imkanı veriyor. Gece geçen yarışlarda kimi zaman kar yağdığına tanık olabilirsiniz. Fakat yarışların tek düze geçtiğini belirtmekte fayda var. Rakiplerimiz sabit bir hızda hep aynı rotada ilerliyorlar.

Speed Night 3 içinde gerçek arabalar olmasa da gerçek arabalara benzeyen modellemeler yer almakta. Oyunun grafik kalitesinin ortalama bir düzeyde olduğu söylenebilir. Eğer basit bir şekilde oynayabileceğiniz bir yarış oyunu arıyorsanız Speed Night 3 hoşunuza gidebilir.