Speed Parking 5D

Speed Parking 5D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Speed Parking 5D araba park etme oyunlarından hoşlanan herkesin deneyebileceği ortalama seviyede bir simülasyon oyunudur.

Speed Parking 5D simülasyon oyunlarından keyif alanlara hitap eden bir oyun. İsmindeki 5D sizi aldatmasın çünkü oyun sıradan bir park etme oyunu. Oyunda ünlü Alman otomotiv üreticisi Audi’nin A5 modelini kullanıyoruz. Kullandığımız arabaın detayları iyi denebilir fakat gerisi nedense boşverilmiş.

Ekran görüntülerine baktığınızda göreceksiniz. Direksiyonu başına geçtiğimiz araba iyi tasarımlı ve detaylı. Fakat çevrede yer alan araçların modellemelerine gereken özen gösterilmemiş gibi duruyor. Kontrollere geçince herhangi bir problem karşılaşmıyoruz.

Diğer simülasyon oyunlarında alıştığımız gibi solda direksiyon, sağda pedallar bulunuyor. Bu mekanizmaları iyi bir şekilde kullanarak aracımızla bize verilen park görevlerini tamamlamaya çalışıyoruz. Klasik park etme görevlerine ek olarak rampa çıkma tarzı tuhaf görevler de var. Bu görevler oyuna bir nebze olsun farklılık ve eğlence katmış.

Genel olarak park etme oyunları ilgi alanınıza giriyorsa Speed Parking 5D’yi denememeniz için hiçbir sebep yok.

YORUMLAR