Speed Parking Game 2.6 (Android)

Speed Parking Game

2.6
Speed Parking Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Speed Parking Game, araba, otobüs ve kamyon sürerek park etmeye çalışacağınız ücretsiz ve popüler bir Android araba park etme oyunu.

Speed Parking Game, adından da anlaşıldığı üzere bir Android araba park etme oyunu. Fakat bu oyunda ister araba, ister otobüs, isterseniz de kamyon kullanabiliyorsunuz. Gerçekçi kontroller sunan oyunda arabalara hasar vermeden park etmek en önemli nokta. Eğer araçlara hasar verirseniz baştan park etmek zorunda kalıyorsunuz.

Oyunu diğer park etme oyunlarından ayıran bir diğer özellik ise araç ile ilerlerken toplayacağınız altınlar. Bu altınları kullanarak yeni bölümler, arabalar, otobüsler ve kamyonların kilidini açabiliyorsunuz.

Android uygulama marketi üzerinde en çok indirilen araba park etme oyunlarından bir tanesi olan Speed Parking Game'i Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip hemen oynayabiliyorsunuz.

Oyunda araçların kontrolünü sağlamak için ekran üzerindeki direksiyon, vites, gaz ve fren pedalını kullanmanız gerekiyor. Hem oyun dinamiği hem de oynanış olarak oldukça başarılı bulduğum Speed Parking Game'e göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR