Speed Racing Drift

Speed Racing Drift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Speed Racing Drift, Android tablet ve akıllı telefonlarda ücretsiz olarak oynayabileceğimiz ortalama bir yarış oyunu.

Speed Racing Drift, Android cihazlarda oynamak üzere tasarlanmış dinamik bir drift yapma oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda spor aracımızın direksiyonu başına geçip virajlı yollarda ilerlemeye başlıyoruz. Oyunda toplamda 24 zorlu pist bulunuyor ve bunların her biri sürücülük becerilerimizi sonuna kadar test etmek için yaratılmış izlenimi veriyor.

Oyunun ücretsiz olarak sunulduğunu belirtmiştik fakat bu noktada altını çizmemiz gereken bir ayrıntı daha var o da oyunda gerçek parayla satın alınabilen öğelerin olduğu. Elbette bunları satın almak zorunlu değil fakat oyun üzerinde hatırı sayılı etkiye sahip olduklarını söyleyebiliriz.

Oyunda görev yapan kontrolleri kullanması bir hayli basit. Bu kontroller sayesinde aracımızı dilediğimiz ölçülerde kontrol edebiliyoruz. Drift oyunu olduğu için bu kontrollerin önemi iyiden iyiye hissediliyor.

Speed Racing Drift'te görev yapan grafiklerin en iyiler arasında yer aldığını söyleyemeyiz. Açıkçası çok daha iyi grafiklerle donatılmış oyunlar denemiştik. Fakat beklentilerinizi çok yüksek tutmazsanız Speed Racing Drift sizin için iyi bir alternatif olabilir.