Speed Racing Ultimate 2 Free 1.5 (Android)

Speed Racing Ultimate 2 Free

1.5
Speed Racing Ultimate 2 Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Speed Racing Ultimate 2 Free ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Speed Racing Ultimate 2 Free birbirinden hızlı asfalt canavarlarını kullanarak yarışmanıza imkan tanıyan eğlenceli bir mobil yarış oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Speed Racing Ultimate 2 Free'de süper arabaları kontrol edebilme ve farklı yarış pistlerinde yarışabilme imkanına sahip oluyoruz. Speed Racing Ultimate 2 Free sürekli kendini geliştirebildiğiniz bir yarış sistemine sahip. Yarışlara katılarak kazanacağınız tecrübe puanları sayesinde dünya çapındaki sıralamalara katılabilmektesiniz.

Speed Racing Ultimate 2 Free 20 farklı yarış pisti yer almakta. Eğer oyunu ilk defa oynayacaksınız Speed Racing Ultimate 2 Free size yardımcı olan bir eğitim bölümü de sunmakta. Bu eğitim bölümüne katılarak oyunun kontrollerine alışabilir ve diğer yarışlarda daha iyi performans sergileyebilirsiniz. Oyun, oyunculara 3 farklı zorluk seviyesi sunmakta. Speed Racing Ultimate 2 Free'yi ne kadar zor olarak oynarsanız o kadar yüksek para kazanabilirsiniz.

Speed Racing Ultimate 2 Free görsel olarak ortalama seviyede grafikler sunuyor. Nitro ve araba modifiyesi gibi seçeneklerin yer aldığı oyunda aracınızı farklı kamera açılarını kullanarak yönetebilirsiniz.

YORUMLAR