Speed Test

Speed Test
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Speed Test mobil cihazınızda bağlantı hızını ölçmenize ve bağlantı hızlandırmanıza yardımcı olan bir uygulamadır

Speed Test ilk olarak CM Security adlı güvenlik uygulamasının içerisinde karşımıza çıkan internet hızı ölçme ve internet hızlandırma aracının ayrı bir uygulama olarak yayınlanmış hali olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Speed Test ile kolay bir şekilde 4.5G hız testi yapabilmeniz mümkün. 4.5G hattınıza geçiş yaptıktan sonra bağlantı hızınızda ne kadar değişme olduğunu bu uygulama sayesinde öğrenebilirsiniz ve eski mobil internet bağlantınızla sonuçları kıyaslayabilirsiniz.

Speed Test sadece bir internet hız testi aracı da değil. Uygulamanın güzel yönlerinden biri size çevrenizdeki WiFi ağların güvenli olup olmadığı hakkında bilgi vermesi. Uygulama üzerinden tek dokunuşla başlatacağınız WiFi ağ analizinden sonra erişim alanındaki WiFi ağların güvenlik açısından riskli olup olmadığını öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca size zararlı ve kişisel bilgilerinizi çalma amaçlı WiFi erişim noktaları için uyarılar da veriliyor.

Speed Test internet bağlantınızı optimize ederek bağlantınızdan tam verim alabilmenize de yardımcı oluyor.

YORUMLAR