Speed Up Expert

Speed Up Expert
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

kapsamlı temizleme fonksiyonu ile dikkat çeken bu uygulama ile cihazınızın genel performansını artırabilir ve pil ömrünü uzatabilirsiniz.

Speed Up Expert, Android cihazlar üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış gleişmiş bir sistem temizleme aracıdır. Uygulama temel olarak tüm uygulamaları ve sistem bileşenlerini tarayarak cache dosyalarını temizliyor.

Uygulamayı kullanarak sisteminizde yer açabilir ve daha hızlı bir cihaza sahip olabilirsiniz. Speed Up Expert'in en önemli özelliği ise tüm temizleme işlemlerini tek bir tıklama ile yapmanıza imkan sağlıyor olması. Son derece şık görünen bir arayüzde sunulan özelliklere kolaylıkla erişim sağlayabiliyorsunuz. Optimizasyon işleminden sonra ne kadar dosya silindiği ve sisteminizde ne kadar yer açıldığını otomatik olarak raporlayan uygulama ile cihazın pil ömrünü uzatmak da mümkün.

Bildiğiniz gibi arkaplanda çalışan gereksiz uygulamalar bataryanın erken bitmesine sebep oluyor. Fakat bu uygulamayı sürekli kullanmayı alışkanlık haline getirirseniz, cihazınızın pil ömrü hatırı sayılır seviyede artacaktır.

Genel olarak rahat bir kullanım ve işlevsel fonksyionlar sunan Speed Up Expert, akıllı telefonunun veya tabletinin performansından şikayetçi olan kullanıcılar tarafından mutlaka denenmeli.

YORUMLAR