Spider Square

Spider Square
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Günümüzün moda beceri oyunlarına meydan okuyan multiplayer seçenekleriyle dikkat çeken Spider Square tamamen ücretsiz.

Flappy Bird belli bir başarı trendi yakaladıktan sonra benzer oyun modellerini deneyip orjinal kalmaya çalışan oyunlara rastladığımız oluyor. Spider Square de buna benzer bir çalışma. Android için çıkan bir beceri oyunu olan Spider Square, sürekli ağ atarak engebelere çarpmadan ilerlemeye çalıştığını bir oyun.İşin güzel olan bir başka yanı multiplayer oyun seçenekleriyle rakiplere karşı yarışabiliyor olmanız.

Oyunu oynadıkça daha fazla puan kazanıyorsunuz veya uygulama içi satın alma seçeneklerinin de yardımcı olacağı şekilde yeni karakterler açabiliyorsunuz. Bu karakterler arasında mobil oyun dünyasında popüler olan Flappy Bird, Angry Birds ve benzeri oyunlardan ünlü olan avatarlara rastlayacaksınız. İster tek, ister başkalarına karşı, Spider Square ile oynayacağınız oyun hemen hemen aynı. Basit ve eğlenceli bir macera sizleri bekliyor olacak.

Android telefon ve tablet kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan bu oyun yeni bir hit olmak için lazım olan her türlü keyif unsurlarına sahip. Sezgisel kontrolüyle ön plana çıkan bu refleks oyunu parmaklarına güvenenlere başarılı bir rekabet ortamı sunuyor.

YORUMLAR