Spirit Run: Multiplayer Battle 1.024 (Android)

Spirit Run: Multiplayer Battle

Spirit Run: Multiplayer Battle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spirit Run: Multiplayer Battle, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir koşu oyunudur.

Spirit Run: Multiplayer Battle, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda zevkle oynayabileceğiniz online koşu oyunudur. Dünya çapında gerçek zamanlı olarak oynanan oyunda eğlenceli zamanlar geçirebiliyorsunuz.

Temple Run ile başlayan sonsuz koşu serüvenine bambaşka bir boyut kazandıran Spirit Run: Multiplayer Battle, online olarak dünyanın her bölgesinden oyuncularla oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olarak dikkat çekiyor. Zorlu engellere ve tuzaklara sahip olan oyunda 4 kişilik maratonlara katılıyor ve bitiii noktasına en kısa sürede ulaşmaya çalışıyorsunuz. Oldukça zorlu bir oyun olan Spirit Run: Multiplayer Battle'da birbirinden farklı karakterler ve özel yeteneklerde yer alıyor. Oyunda farklı karakterleri kontrol edebilir ve karakter özelleştirmeleri yapabilirsiniz. Oldukça zevkli bir oyun olarak dikkat çeken Spirit Run: Multiplayer Battle, sahip olduğu grafiklerle de ön plana çıkıyor. Renkli grafiklere sahip olan oyunda yüksek puanlara ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Zorlu engellerin yer aldığı Spirit Run: Multiplayer Battle, akıcı kontrolleriyle de oyuncuları yormuyor. Bağımlılık yaratıcı bir etkisi bulunan oyunda karakterinizi geliştirmeli, yolunuza çıkan özel güçleri toplamalı ve elinizden geldiğince hızlı koşmalısınız. Aksiyon ve maceranın bol olduğu bu oyunu kaçırmayın.

Spirit Run: Multiplayer Battle oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR