Splash Cars 1.0 (Android)

Splash Cars

1.0
Splash Cars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Splash Cars mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Splash Cars klasik yarış oyunlarına göre bir hayli farklı ve eğlenceli bir oynanış içeren bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Splash Cars'da sürüş yeteneklerini kullanarak dünyayı renklendirmeye çalışan kahramanları yönetiyoruz. Bu işi gerçekeleştirebilmek için ise aracımıza atlıyoruz ve küçük haritalarda her köşeyi gezerek boyamaya çalışıyoruz.

Splash Cars'ın oynanışı bize ilk GTA oyunlarının kuşbakışı görünümünü hatırlatıyor. Oyunda aracımızı yukarıdan yönetirken hızlı ve heyecanlı bir polis kovalamacası tecrübesi de bizi bekliyor. Biz aracımızla herhangi bir yerin üzerinden geçtiğimizde siyah beyaz olan oyun haritasını renklendirmeye başlıyoruz. Haritayı renklendirdikçe de polisin dikkatini çekiyoruz ve polis peşimize takılıyor. Oyundaki bölümler boyunca polislere yakalanmamaya ve bütün haritayı renklendirmeye çalışıyoruz; tabi bu işi yaparken benzin miktarımıza da dikkat etmemiz gerekiyor. Benzinimiz bittiğinde haritanın belli bir oranını renklendirmiş olmamız gerekmekte.

Splash Cars'ta oyuncuları birçok farklı araba seçeneği ve güzel grafikler bekliyor.

ARTILAR

Güzel grafikler

Eğlenceli oynanış

Heyecanlı polis kovalamacaları

EKSİLER

YORUMLAR