SpongeBob Moves In 4.24.00 (Android)

SpongeBob Moves In

SpongeBob Moves In
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SpongeBob Moves In, simülasyın oyunu oynamaktan keyif alanların SpongeBob ile kendi şehirlerini kurup yönetebilecekleri eğlenceli bir Android oyunu.

SpongeBob Moves In, SpongeBob'ın şehri olan Bikini Bottom'u inşa ederek oradaki her şeyi yönetmeniz gereken eğlenceli ve son derece keyifli bir simülasyon oyunu. Ücretli olmasına rağmen detaylı ve gelişmiş bir oyun olan SpongeBob Moves In, ücret ödeyenlere ödedikleri ücreti eğlence olarak geri sunuyor.

Güzel bir kıyı şehri kuracağınız oyunda ilk olarak bir eve taşınıyor ve iş buluyorsunuz. Daha sonra ise kazandığınız paralar ile oyuna SpongeBob dışındaki diğer karakterleri dahil ediyorsunuz. Şehriniz geliştikçe yeni karakterlerin, binaların, dekor eşyalarının ve alanların kilidi açılıyor. Tabi bunların hepsini alabilmek için daha fazla paraya ihtiyacınız oluyor.

Uygulama ücretli satılmasına rağmen oyun içerisinde de para harcamaya devam edebiliyorsunuz. Kimilerinin para tuzağı olarak gördüğü bu oyunu, bazı oyuncular sadece satın alarak çok uzun süre oynayabiliyorlar. Eğer oyunu satın almaya karar verirseniz, ilk yüklemesini WiFi bağlantısı ile yapmanızı öneririm. Hem oyunun boyutu oldukça yüksek hem de oyunu ilk yükleyip giriş yaptığınızda bazı ek yüklemeler daha yapılıyor. Bu nedenle kotalı mobil internet paketiniz varsa WiFi ile indirmeniz yararınıza olacaktır.

Şehrinizin genel mutluğundan sorum olaağınız oyunda, karakterleriniz üzülürse onlara lezzetli tatlılar ve yemekler yaparak mutlu edip durumu düzeltebiliyorsunuz. Oldukça detaylı bir oyun olması nedeniyle oynadıkça bir çok yenilik keşfedeceğiniz oyunu, eğer simülasyon oyunları oynamayı seviyorsanız mutlaka denemeniz gerekiyor diye düşünüyorum. Oyunda size verilen görevleri yapmanız da, şehirdeki diğer SpongeBob karakterlerinin mutlu olmasını sağlıyor.

YORUMLAR