Square Root

Square Root
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Square Root mobil cihazlarda kullanabileceğiniz bir karekök hesaplama uygulamasıdır

Square Root kullanıcılara hızlı ve pratik bir şekilde karekök hesaplama imkanı veren bir mobil uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir karekök hesaplama uygulaması olan Square Root sadece girişini yaptığınız sayının karekökünü hesaplamaktan ibaret olan bir uygulama. Uygulamaya girişini yaptığınız sayıların karekök değerleri saniyeler içerisinde size gösteriliyor. Bu sayede matematik problemlerinizi daha hızlı bir şekilde çözebiliyorsunuz. Mobil cihazlarınızı bir karekök hesaplama aracına çeviren Square Root basit bir arayüze sahip.

Square Root ile karekök hesaplamaya başlamak için uygulamayı tablet veya telefonunuza indirip çalıştırdıktan sonra ekranda göreceğiniz nümerik tuşları kullanarak karekökünü hesaplamak istediğiniz sayıyı giriyorsunuz. Sonra hesapla tuşuna dokunarak sonucu alıyorsunuz. Square Root'un karmaşık olmayan, sade bir arayüze sahip olduğu söylenebilir.

Square Root birçok farklı hesap makinesi uygulamasının yaptığı karekök hesaplama işini yaptığı için büyük bir yenilik getirmiyor. Fakat hesap makinesi uygulaması kullanmak istemiyorsanız ve sadece karekök hesaplayacak bir uygulama arıyorsanız Square Root'u deneyebilirsiniz.

YORUMLAR