Squares L 1.02 (Android)

Squares L

Squares L
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Squares L, Android telefon ve tabletler üzerinden oynanabilen ve Tolga Erdoğan tarafından geliştirilen, bütün kareleri ortadan kaldırmaya çalıştığımız bir bulmaca oyunudur.

Squares L, Android platformu üzerinden oynanabilen bir bulmaca oyunudur. 

Türk oyun geliştiricileri gün aşırı yeni oyunlar yayınlamaya devam ediyorlar. Özellikle mobil platformlar için oyun geliştirmenin ve yayınlamanın oldukça kolaylaştığı şu günlerde, karşımıza sürekli yeni oyunlar çıkıyor. Bunlardan bir tanesi olan ve diğerlerinin arasından sıyrılmayı başaran oyun ise Squares L oldu. Tolga Erdoğan tarafından geliştirilen oyun, bulmaca oyunları arasında kendine has oynanışıyla dikkatleri çekiyor.

Squares L'de amacımız bütün karekeri yok etmek. Bölüme başladığımızda yok etmemiz gereken bütün kareler karşımıza çıkıyor. İstediğimiz bir tanesini seçtikten sonra, diğer karelere atlamaya başlıyoruz. Bu atlama sırasında ise L şeklini takip etmemiz gerekiyor. Yani ilk kareyi öyle bir seçmeliyiz ki; ondan sonra yapacağımız bütün seçimler ona uygun olsun. L şeklinde atlaya atlaya, yok edebildiğimiz kadar kare yok etmek, asıl amacımızı teşkil ediyor.