SR: Racing 1.02 (Android)

SR: Racing

SR: Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SR: Racing, Android platformunda Need for Speed kadar kaliteli grafik ve oynanış sunan ücretsiz yarış oyunu.

SR: Racing, Need For Speed kadar kaliteli grafiklere sahip araba yarışı oyunu. Android platformunda ücretsiz indirilmeye açılan yarış oyununda sokakların kralı olmak için mücadele veriyoruz. Modifiye edilmiş son model spor arabalarla tozu dumana katıyor, asfaltı ağlatıyoruz. Arka sokaklarda düzenlenen hız yarışlarına kesinlikle katılmalısınız.

Özelleştirilebilir çok sayıda araba içeren yarış oyununda her biri kendi içinde zorlu beş oyun modu yer alıyor. Zaman sınırlı yarışlar, checkpoint yarışları, görev bazlı yarışlar, hız yarışları, meydan okumalı yarışlar arasından seviyenize uygun olanı seçip direkt yarışa girebiliyorsunuz. Başarınıza göre verilen yıldızlarla aracınızı yükseltme veya garajdan yeni bir araç satın alma şansına sahipsiniz.

Not: Oyunu akıcı şekilde oynayabilmeniz, harika grafikleri görebilmeniz için minimum 1GB bellek, 800x480 çözünürlüklü ekrana sahip ve Android 4.1 işletim sistemi yüklü bir cihazda çalıştırmış olmanız gerektiği geliştirici tarafından belirtilmiş ki günümüzde giriş seviye Android telefonlar dahi çok daha yüksek donanımlarla geliyor.