Star Rider

Star Rider
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Rider mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Star Rider basit bir şekilde oynayabileceğiniz ve heyecan dolu bir oynanış sunan bir mobil sonsuz koşu oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Star Rider'da uzayın derinliklerinde geçen bir maceraya atılıyoruz. Oyunda küçük bir uzay gemisini yönetmekteyiz. Temel amacımız ise evimize geri dönebilmek için gezegenler arasında hızlı bir şekilde yolculuk etmek. Fakat bu yolculuk sandığımız kadar kolay olmuyor; çünkü uzay korsanları tarafından kuşatılıyoruz, bunun yanında uzayın ortasındaki bir asteroid yağmuruna da tutuluyoruz. Bütün bu engellerle baş etmek için ise reflekslerimizi kullanmamız gerekiyor.

Star Rider'de uzay gemimiz sürekli ilerlerken onu sağa veya sola yönlendirmemiz gerekiyor. Biz ilerlerken karşımıza asteroidler çıkıyor ve uzay korsanları bize ateş ediyor. Düşman füzelerinden ve uzay taşlarından kaçabilmek için reflekslerimizi kullanmamız ve doğru zamanlamayla hareket etmemiz gerekiyor. Uzay gemimiz sürekli ilerlerken bir yandan da ateş ediyor, eğer düşman füzelerini vurursak füzeler altın düşürüyor. Düşen altınları topladığımızda yeni uzay emilerinin ve silah geliştirme seçenekerinin kilidini açabiliyoruz.