Star Skater

Star Skater
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Skater, Android platformunda retro görselleri ve kolay oynanabilirliğiyle öne çıkan kaykay oyunu.

Star Skater, retro görselleri ve kolay oynanabilirliği diğer kaykay oyunlarından öne çıkan, boş zamanlarınızda açıp oynayabileceğiniz türde bir oyun. İşe veya okula giderken/gelirken veya arkadaşınızı beklerken veya misafirlikte zaman geçirmek için birebir diyebilirim.

Android platformunda ücretsiz olarak karşımıza çıkan kaykay oyununda görseller Crosy Road oyunu düzeyinde olsa da eğlenceli zaman geçirmek için harika bir seçenek. Favori kaykaycımızı (çocuk, iskelet ve kaykay tahtamızı seçtikte sonra yola çıkıyoruz. Yol trafiğe açık olduğundan kaykayı büyük ustalıkla kullanmamız gerekiyor. Çok seri ve dikkatli olmalıyız. Süreye karşı yarışmamız da heyecanı artıran etmenlerden.

Kaykayımızla ilerlemek için tek yapmamız gereken ekranın sağ veya sol noktasına dokunmak. Tabii ki yollar engellerle doldurulduğundan ve bu engeller arasında ters istikametten gelen araçların da ne zaman karşımıza çıkacağı belli olmadığından dokunuşları harika zamanlamayla yapmamız gerekiyor. En ufak dalgınlığımızda başa dönüyoruz.

YORUMLAR