Star Wars: Tiny Death Star

Star Wars: Tiny Death Star
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    235

  • Üretici

    LucasArts Entertainment

Star Wars: Tiny Death Star, oynaması oldukça eğlenceki ve Tiny Tower'a benzer olarak farklı bir tema ile hazırlanan Android oyunudur.

Star Wars: Tiny Death Star, akıllara Tiny Tower oyununu getiren ve oynaması oldukça eğlenceli olan bir Android oyunudur. Oyunda Star Wars'daki Darth Vader karakteri oluyorsunuz ve en büyük amacınız ay büyüklüğündeki Ölüm Yıldızı'nı inşa edebilmek.

Hem Tiny Tower hemde Star Wars: Tiny Death Star aynı yapıda olsalarda farklı temalara sahip 2 ayrı oyundur ve Star Wars'taki yegane amacınız Ölüm Yıldızı yapabilmek.

Sınırsız oyunda blokları dikkatlice yerleştirmelisiniz. Blokları yerleştirme dışında buralarda yaşayacak kişilerin özelliklerine uygun olarak yerleştirilmeleri gerekiyor. Bloklarda yaşayacak olan karakter kendi özelliklerine daha uygun blok türlerine yerleştirildiğinde daha verimli ve etkili çalışmaktadırlar. Tiny Tower'ın aksine bu oyunda inşa ettiğiniz kulede yaşayanları meşgul edebiliyorsunuz. İlk bakışta kolay gözüken bir oyun olmasına rağmen oynamaya başlandığında farkedeğiniz zorluklar sayesinde oynama hırsınız artacaktır. Ayrıca oyun içerisinde bazı ufak görevler bulunmakta. Örneğin belirli bir kişiyi inşa ettiğiniz kulede bulma görevi.

Genel olarak oynaması keyifli ve eğlenceli bir oyun olan Star Wars: Tiny Death Star'ı, daha önce Tiny Tower'ı oynayarak beğendiyseniz mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR