Stickman 3D: Defense of Castle 1.2 (Android)

Stickman 3D: Defense of Castle

1.2
Stickman 3D: Defense of Castle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen Stickman 3D: Defense of Castle mobil oyunu üç boyutlu çöp adam şeklindeki karakterle kalenizi savunacağınız bir simülasyon oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Stickman 3D: Defense of Castle mobil oyunu çöp adamlardan oluşan bir ordu kurup oyunun dünyasının kendine has kurallarıyla savaşacağınız sıra dışı bir simülasyon oyunudur.

Stickman 3D: Defense of Castle mobil oyununda çöp adamlarda oluşan ordunuzu kurun ve bir kale sahibi olun. Kurduğunuzu klanı savunmak için elinizden geleni yapmalısınız. Zorlu bir yapay zekaya karşı mücadele edeceğinizi hatırlatalım.

Bu sıra dışı savaş simülatöründe kontrol ettiğiniz orduda şövalyeler, okçular, sihirbazlar ve hatta robotlar birer kahramana dönüşecek. Yani böylesine karışık ve alışılmadık bir ordunun komutanı olabilirsiniz. Düşmanın kalesini düşürmek ve kendi kalenizi savunmak adına amansız bir mücadeleye girişeceksiniz. Oldukça basit grafikler oyunda yer almasına rağmen oyunda ihtiyacınız olan akıcılık gayet yeterli. Üç boyutlu karakterleri ve atmosferiyle birlikte okçu, sihirbaz, goblin, robot gibi ilginç karakterleriyle Stickman 3D: Defense of Castle mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.