Stickman Downhill Monstertruck 1.1 (Android)

Stickman Downhill Monstertruck

1.1
Stickman Downhill Monstertruck
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Downhill Monstertruck dev araçları kullanabildiğiniz bir mobil yarış oyunudur

Stickman Downhill Monstertruck eğer bolca adrenalin salgılamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Stickman Downhill Monstertruck'da klasik yarış oyunlarından farklı ve çok daha uçuk bir yarış tecrübesi bizi bekliyor. Birçok yarış oyununda düz asfalt yarış pistlerine çıkarak en yüksek hızı yakalamaya çalışıyoruz. Stickman Downhill Monstertruck'da ise araziye çıkıyoruz ve engebeli yollarda en yüksek hızı yakalamaya çalışıyoruz. Bu iş çok daha zor ve çok daha eğlenceli olabilmekte; çünkü araziyle mücadele ederken aracımızı havada taklalar atarken bulabiliyoruz.

Stickman Downhill Monstertruck içerisinde 50'den fazla özel olarak tasarlanmış yarış arazisi yer alıyor. Bu yarış arazilerinde farklı ve oldukça ilginç araçlarla yarışabilmekteyiz. Kimi zaman dev tekerlere sahip 4 çeker kamyonlarla yarışabilirken kimi zaman süpermarketlerden alışık olduğumuz alışveriş arabalarıyla yarışabiliyoruz.

Stickman Downhill Monstertruck fizik tabanlı bir yarış oyunu. Oyunda dağların yamaçlarından aşağıya doğru süzülürken bir anda rampalar karşımıza çıkabiliyor ve bu rampalardan yükseklere uçabiliyoruz. Havada akrobatik hareketler yaparken yere düzgün bir şekilde inmemiz gerekmekte.

Stickman Downhill Monstertruck kısa süre içerisinde bağımlılık yapabilen 2 boyutlu bir yarış oyunu olarak tanımlanabilir.