Stickman Motocross

Stickman Motocross
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Motocross, siyah beyaz görsellere sahip fizik tabanlı sonsuz yarış oyunu.

Stickman Motocross: Hill Climb, Hill Climb Racing gibi fizik tabanlı zorlu yarış oyunlarından hoşlananlara hitap eden bir Android oyunu. Telefon ve tablet üzerinden rahatlıkla oynanabilen oyunda scooterdan yarış arabasına bir çok seçeneğimiz var.

Siyah beyaz el yapımı görselleriyle dikkat çeken sonsuz yarış oyunu oynanış olarak Hill Climb Racing’e oldukça benziyormuş gibi gözüküyor ancak oynamaya başladığımızda aradaki farkı hissedebiliyoruz. Oyunda yarış içerisinde gösterdiğimiz performansa bağlı olarak farklı araçlar seçebiliyoruz. Yarış arabası, motosiklet, kamyonet kullanabildiğimiz araçlardan sadece birkaçı. Araçların hepsini yükseltebiliyoruz. Bu noktada oyunun beğendiğim yanından bahsetmek istiyorum. Ne araç seçimi, ne modifiye ve yükseltme için para harcamıyorsunuz. Tamamen yarış esnasında sergilediğiniz performansa bağlı kazandığınız sanal paralarla bunları yapabiliyorsunuz.

Çöl, şehir, dağ, kırsal alan gibi farklı yerlerde sürüş deneyimi yaşatan oyunda aracımızı kontrol etmek için ekranın sağ ve soluna konumlandırılmış butonları kullanıyoruz. Gaz ve fren butonları haricinde benzimiz yer alıyor ki oyunda benzin çok mühim. Kaza yapmasak dahi benzinimiz bittiğinde oyuna veda ediyoruz. Yarış esnasında yolumuza çıkan paraları toplayarak kazanç sağlayabildiğimiz gibi artistik hareketler yaparak ta paramızı artırabiliyoruz.

Siyah beyaz görselleri sayesinde her seviye cihazda akıcı bir oynanış sunan Stickma Motocross oyunu boş zamanlarda açıp oynanabilecek tarzda zaman geçirmek için birebir bir oyun.

YORUMLAR