Stitch It! 1.1.20 (Android)

Stitch It!

Stitch It!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stitch It! farklı ekran görüntüleri almanıza ve birleştirmenize yardımcı olan bir uygulamadır

Stitch It! kullanıcılara pratik bir şekilde ekran görüntüsü alma imkanı vermesinin yanında bu ekran görüntülerinin üzerinde çeşitli resim düzenleme işlemleri yapılabilmesini de mümkün kılan bir mobil uygulama olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir ekran görüntüsü alma uygulaması olan Stitch It! temel olarak mobil cihazınızda yaptığınız WhatsApp ve Messenger yazışmaları gibi yazışmaların ekran görüntülerini alıp düzenleyebilmeniz üzere tasarlanmış. iOS versiyonu bir süredir kullanılmakta olan Stitch It! bir hayli beğeni kazanıyordu. Artık bu güzel uygulamayı Android cihazlarımızda da kullanabiliyoruz.

Stitch It!'in güzel yönü uzun yazışmaları tek bir ekran görüntüsüne sığdırabilmenize imkan vermesi. Normalde uzun yazışmalarda ekranımız aşağı doğru kayar ve önceden yazdığımız mesajlar bir süre sonra kaybolur. Bu nedenle konuşmanın hepsini tek bir ekran görüntüsü içerisine sığdıramayız. Stitch It! ile uzun yazışmaların ekran görüntülerini ayrı ayrı aldıktan sonra bu ekran görüntülerini kesebilir ve tek bir kare içerisinde birleştirebilirsiniz. Stitch It! ile oluşturduğunuz ekran görüntüleri oldukça doğal görünüyor; yani kesilip yapıştırıldıkları fark edilmiyor.

Stitch It! ekran görüntüsü alma ve birleştirme özelliğinin yanısıra aldığınız ekran görüntülerindeki kişisel ve hassas öğeleri gizlemenizi, ekran görüntülerine çeşitli işaretler eklemenizi mümkün kılıyor.

YORUMLAR