Stok Takip Programı 4.5 (Android)

Stok Takip Programı

4.5
Stok Takip Programı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stok Takip Programı ile çalıştığınız yerdeki ürünlerin stok durumunu Android cihazlarınız üzerinden yönetebilirsiniz.

Stok Takip Programı ile çalıştığınız yerdeki ürünlerin stok kaydını Android cihazlarınız üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Depo, bakkal ya da diğer küçük ölçekli bir işyeriniz varsa, satışa sunduğunuz ürünlerin stok giriş ve çıkış kayıtlarını tutabileceğiniz yazılımlar için binlerce lira ödemenize gerek yok. Stok Takip Programı ile Android cihazlarınızı kullanarak ürün adı, stok adedi, alış ve satış fiyatı gibi bilgileri girerek ürünlerinizin takibini kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Ürünlerinizi kaydettikten sonra Stok Listele-Raporla sayfası üzerinden o ürüne ait veritabanı bilgilerinize ulaşabiliyor, Stok Analiz sayfasından da günlük, haftalık ve aylık olarak stok giriş ve çıkışlarını takip edebiliyorsunuz.

Oldukça basit bir şekilde tasarlanmış bir arayüze sahip olan Stok Takip Programı’nda yer alan Veritabanı bölümünden her ihtimale karşı yedekleme yapabiliyor, önceden almış olduğunuz yedekleri geri yükleyebiliyorsunuz. Stok takip ihtiyaçlarına karşılık veren ve küçük ölçekli işyerlerinin faydalanabileceği Stok Takip Programı’nı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

YORUMLAR