Stone Arena Cihaza göre değişir (Android)
Stone Arena
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eğlenceli efektler bizleri bekliyor.

Mobil strateji oyunları arasında yer alan Stone Arena ücretsiz olarak oynanıyor.

37Games imzası ile geliştirilen renkli mobil oyunda birbirinden farklı karakterler yer alıyor. Dünyanın dört bir yanından gerçek oyuncularla karşı karşıya geleceğimiz yapım da MOBA türünde bir deneyim bizleri bekliyor. Oyun içerisinde oldukça hoş görsel efektler yer alıyor. Karakter modellemeleri bakımından da tatmin edici görünen mobil strateji oyununu tamamen ücretsiz olarak karşımıza çıktı.

3 dakikalık maçların yaşanacağı oyun da karakterler aslında birer kahraman olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular bu kahramanları geliştirebilecek ve daha güçlü hale getirebilecekler. Kolay kontroller eşliğinde oyuncular maçlarla taktik ve strateji uygulayabilecekler. Oyun içerisindeki amacımız rakibimizin hamlelerine karşı taktikler oluşturarak onları etkisiz hale getirmek olacak. 

50 binden fazla oyuncu tarafından oynanan ve iki farklı mobil platform da oynanan Stone Arena, dünya çapında yararlanarak birbirinden farklı strateji severleri karşı karşıya getiriyor. Ses efektleri ile desteklenen mobil yapım sürükleyici bir oyuna benziyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR