StopWatch Xtreme Free

StopWatch Xtreme Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

StopWatch Xtreme Free, Android cihazlarınız üzerinde kronometre ve alarm olarak kullanabileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

StopWatch Xtreme Free, popüler alarm uygulaması olan Alarm Clock Xtreme ile entegre olarak Android kullanıcılarına kronometre ve alarm servisi veren ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama ile oyunlarda, spor etkinliklerinde, iş yerinde, bilimsel deneylerde ve diğer zamanlama ihtiyacı duyduğunuz herhangi bir alanda kronometreyi kolayca kullanabilirsiniz.

Uygulama üzerinde kronometreyi kontrol etmek için cihazınızın ses tuşlarını kullanabilirsiniz. Böylelikle kronometre çalışırken ses tuşları ile rahatça kontrol edebilir ve ekran üzerinden kronometreyi takip edebilirsiniz. Uygulamayı kullanarak kaydettiğiniz süreleri istediğiniz e-posta ile gönderebilirsiniz.

Uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesi ise popüler alarm uygulaması olan Alarm Clock Xtreme ile entegre olmasıdır. Bu sayede hem kronometre hem de alarm ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Uygulamanın ücretsiz olan bu versiyonunda reklam gösterimi bulunmaktadır. Fakat uygulamanın ücretli versiyonunda bulunan tüm özelliklere sahiptir. Uygulamanın ücretsiz versiyonunu indirerek deneyebilir ve beğenirseniz tam sürümünü satın alabilirsiniz.

YORUMLAR