StormBorn: War of Legends (Android)

StormBorn: War of Legends

StormBorn: War of Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

StormBorn: War of Legends mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

StormBorn: War of Legends içerisinde büyücüler, ejderhalar ve kuvvetli savaşçılar gibi fantastik öğeler içeren bir mobil strateji oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan StormBorn: War of Legends'da fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz ve kendi krallığımızın tahtına oturarak düşmanlarımızı yenmeye, krallığımızı genişleterek hakimiyetimizi sağlamlaştırmaya çalışıyoruz. Oyundaki temel amacımız en güçlü orduya sahip olmak ve savaşlarda rakiplerimize üstünlük sağlamak. Bu iş için destanlara konu olmuş kahramanları yardıma çağırabilmekteyiz.

StormBorn: War of Legends içerisinde RPG elementleri de barındırıyor. Oyunda ordumuza çağırdığımız kahramanları savaşlarda başarı kazandıkça geliştirebiliyor ve daha güçlü hale getirebiliyoruz. Oyundaki savaşları bizzat yönetebilmemiz de mümkün. Kahramanlarımızın yetenekleri bu savaşlarda ön plana çıkıyor.

Online altyapıya sahip olan StormBorn: War of Legends'da diğer oyuncularla ittifak kurabiliyorsunuz veya diğer oyunculara karşı savaşabiliyorsunuz.