Stray Dog Simulator 1.4 (Android)

Stray Dog Simulator

1.4
Stray Dog Simulator
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stray Dog Simulator, ücretsiz bir hayvan simülasyonu arayanların mutlaka tercih etmesi gereken seçeneklerden biri.

Stray Dog Simulator, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz ilginç bir simülasyon oyunu. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda insanların en yakın dostu kabul edilen köpeklerin kontolünü ele alıyoruz. İlginç bir hayvan simülasyonu olan Stray Dog Simulator'da farklı türlerde birçok köpek var ve dilediğimizi seçmekte özgürüz.

Stray Dog Simulator'da oyunculara keyifli bir simülasyon deneyimi yaşatmak için her türlü detaya yer verilmiş. Gece ve gündüz değişimleri, hava durumu değişimleri bunlardan sadece ikisi. Çevre birimleri ve köpeklerin modellemeleri de işin içine girince oyundan alınan keyif bir üst seviyeye çıkıyor.

Bir köpeğin kontrolünü ele aldığımız için çevremiz tehlikelerle dolu oluyor. Diğer sokak köpekleriyle girdiğimiz çetin mücadelelerde sağlam duruşumuzu korumak ve her birini galibiyetle sonuçlandırmak birincil görevlerimiz arasında. Elbette bunu başarabilmek için dostlarımızı yanımızda tutmamız gerekiyor. Kuracağımız köpek çeteleri ile rakiplerimizle savaşlara girebiliyoruz.

Kontrol ettiğimiz köpek evrimleşerek zamanla daha güçlü bir hale geliyor. Bu sayede girdiğimiz mücadelelerde rakiplerimize karşı ezici bir üstünlük kurabiliyoruz. Oyunda birçok görev bulunuyor. Sergilediğimiz performansa göre çeşitli başarımlar elde ediyoruz ve tecrübe puanları kazanıyoruz.

Genel olarak eğlenceli bir deneyim vaat eden Stray Dog Simulator, ücretsiz olarak oynayabileceği bir simülasyon oyunu arayan herkesin göz atması gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR