Streets of Crime: Car Thief 3D 1.7 (Android)

Streets of Crime: Car Thief 3D

1.7
Streets of Crime: Car Thief 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Streets of Crime: Car Thief 3D'de arabaları kaçırmaya ve hiç kimseye yakalanmadan onları garajımıza çekmeye çalışıyoruz.

Araba temalı simülasyon oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Streets of Crime: Car Thief 3D'yi mutlaka denemelisiniz. Sıradan bir simülasyon oyunundan ziyade işin biraz daha aksiyon yönüne odaklanan Streets of Crime: Car Thief 3D'de park halinde duran araçların içlerine sızıp onları kaçırmaya çalışıyoruz.

Streets of Crime: Car Thief 3D 'yi Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabiliyoruz. Oyunda görev yapan kontroller iki cihaz modeli için de uygun fakat tabletlerin büyük ekranları oyunu oynarken aldığınız keyfi bir kademe yukarı taşıyabilir. Bugüne kadar pek rastlamadığımız bir konuyu ele alan oyunda hem gizlilik, hem beceri hem de araba sürme kabiliyetlerimizi kullanmak durumundayız.

Konu itibariyle oyunda eski bir galeri sahibi ekonomik çıkarlar sebebiyle araba çalmaya başlıyor. Biz de bu karakterin kontrolünü ele alıyoruz ve görevleri başarılı bir şekilde tamamlamaya çalışıyoruz. Farklı görevlerle zenginleştirilen oyun yapısı dikkat çeken öğeler arasında. Arabaların kilitlerini açmak, kimseye yakalanmamak ve çaldığımız araçları hasarsız bir şekilde garajımıza taşımak gibi farklı görevleri tamamlamamız gerekmekte.

Açıkçası oyun gerçekten keyifli bir yapıya sahip. Tekdüze bir çizgide ilerlemek yerine ortaya orijinal bir şeyler koyduğu için bu oyunu tüm Android sahiplerine tavsiye ediyorum.

YORUMLAR