StuffMerge Clipboard Composer

StuffMerge Clipboard Composer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

StuffMerge Clipboard Composer, Android cihazlarınızda kopyaladığınız bir metni otomatik olarak kendi panosuna yapıştıran yardımcı bir uygulamadır.

Tarayıcılar, e-mailler, kısa mesajlar veya sosyal ağlar üzerinden işimize yarayacak herhangi bir şeyi kopyalayıp, başka uygulamaya ya da not defterine aktarırken yaşadığımız eziyet çoğu zaman sinir bozucu olabiliyor. Bunun için harcadığımız zamanı da işin içine katarsak, basit bir kopyala yapıştır işleminde bile gerçek anlamda zorluk çekiyoruz. Bizlere her anlamda kolaylık sağlayan teknolojinin güzide nimetlerinden StuffMerge Clipboard Composer sayesinde bu dertten de kurtuluyoruz. 

StuffMerge Clipboard Composer, Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızda kopyaladığınız bir metni otomatik olarak kendi panosuna yapıştıran ve size büyük zaman tasarrufu kazandıran harika bir uygulama. Tarayıcınız üzerinden bir makale okuyorsunuz diyelim. Orada dikkatinizi çeken herhangi bir metni seçip kopyala dediğinizde, uygulama açıkken oluşturduğunuz seçili gruba otomatik olarak yapıştıracaktır. Bunu yaparken uygulamaya gidip kontrol etmenize gerek kalmadan makalenizi okumaya devam edebilirsiniz. 

Uygulama sağladığı zaman tasarrufunun yanında oldukça kullanışlı olmasıyla da dikkat çekiyor. Yapıştırdığınız tüm öğeleri dilerseniz uygulama üzerinden düzenleyip, mesaj ya da e-mail yoluyla çevrenizle de paylaşabilirsiniz. Kopyaladığınız her öğe farklı renklerde yer aldığından karışma durumu da söz konusu olmuyor. 

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz StuffMerge Clipboard Composer'ın dilerseniz Pro sürümünü de satın alabilirsiniz. Kopyala yapıştır uygulaması olarak zamandan ciddi tasarruf yapmanızı sağlaması nedeniyle indirmenizi mutlaka öneririm.