Stunt Extreme 1.1 (Android)

Stunt Extreme

1.1
Stunt Extreme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stunt Extreme, motocross yarışı heyecanını Android cihazlara taşıyor.

Stunt Extreme, engebeli pistlerde yarışlara katıldığınız bir motosiklet oyunu ve Android platformunda yeni karşımıza çıkan yapımlar arasında.

Telefon veya tabletinizde ücretsiz olarak indirip ufak boyutlu olduğundan anında oynamaya başlayabileceğiniz bu motocross yarışı oyununda iki oyun modu yer almakta. Kariyer modunda tur bazlı yarışlar, Hayatta Kal modunda akrobatik hareketler içeren tehlikeli yarışlar sizleri bekliyor. Her iki oyun modu da eğlenceli ancak kesinlikle pratik istiyor. Pistler engebeli olduğundan motosikletinizle bir anda metrelerce yükseğe uçuyorsunuz ve inerken yarışa devam edebilmek, sonuncu olarak bitirmemek için dikkatlice iniş yapmanız gerekiyor. Sağlam iniş yapabilmek içinse ekranın sol tarafına konumlandırılmış denge butonlarını kullanıyorsunuz. Olur da motosikletinizle çakılırsanız veya başka bir motosiklete değerseniz yarış sonlanmıyor; motosikletinize binip düştüğünüz yerden devam edebiliyorsunuz. Yani oyun tamamen eğlence üzerine kurulmuş ve gerçekçilikten uzak.

Orta kalite görsellere sahip oyun ilk başta zor bir oynanışa sahip olarak gözüküyor ancak oynadıkça kontrollere (Cihazı eğerek veya sanal butonları kullanarak oyunu oynayabiliyorsunuz.) alışıyorsunuz ve bir noktadan sonra oyun çok basit bir hal oluyor, tüm yarışları önde tamamlayıp oyunu sonlandırıyorsunuz. Oyunun çok oyunculu olmaması da büyük bir eksiklik.

Stunt Extreme, oyunun geliştiricisinin belirttiği gibi şaşırtıcı grafikler, gerçekçi oynanış sunmuyor belki ama oynadığınız süre boyunca kesinlikle eğleniyorsunuz. Hele bir de büyük ekranlı tabletiniz varsa… Motosiklet oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız bir şans verin derim.